Intensywny krem z peptydem jadu żmii – alternatywa dla botoksu?

krem z syntetycznym peptydem syn-take

Rozkurczający peptyd jadu żmii SYN-AKE® to specjalistyczna terapia przeciwzmarszczkowa dla skóry dojrzałej. Badania kliniczne SYN-AKE udowodniły natychmiastowy efekt redukcji zmarszczek utrzymujący się przez kilka godzin po zastosowaniu serum. Badania kliniczne udowodniły także redukcję częstotliwości skurczów mięśni twarzy odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek mimicznych. Serum z peptydem jadu żmii daje efekt wygładzenia istniejących bruzd na skórze twarzy, dekoltu i szyi. Sztucznie uzyskany peptyd z jadu żmii to nowoczesna technologia, którą postrzegać można jako alternatywę dla zabiegów medycyny estetycznej z wykorzystaniem botoksu (toksyny botulinowej do wygładzania zmarszczek). Składnik z jadu żmii nie jest jednak toksyczny. 

Po nałożeniu kremu/serum pacjent może odczuwać miejscowo delikatne ukłucia na skórze – jest to normalny efekt działania substancji. Obecnie w drogeriach dostać można szeroki wybór kremów na dzień, na noc, serum wygładzających – wszystkie zawierające rozkurczający peptyd jadu żmii. Produkty te zazwyczaj zawierają również inne substancje poprawiające nawilżenie i napięcie skóry. Są to zazwyczaj kolagen, kwas hialuronowy, d-panthenol, lecytyna i inne. Kremy z peptydem żmii SYN-AKE warto także stosować zapobiegawczo, już od 25-30 roku życia, kiedy pojawiają się pierwsze oznaki starzenia skóry, brakuje jej objętości i napięcia. Serum przeciwzmarszczkowe wygładza istniejące zmarszczki mimiczne kiedy stosowane jest regularnie 2-3 razy w ciągu tygodnia.

Peptyd jadu żmii SYN-TAKE skutecznie nawilża skórę, odżywia, regeneruje, wygładza zmarszczki mimiczne wokół oczu (tzw. kurze łapki), zmarszczki pionowe czoła i bruzdy w okolicy oczu. Zaznaczyć należy także, że peptyd SYN-TAKE to substancja syntetyczna o takim samym działaniu jak jad żmii. Produkty te mają przyjemną lekką konsystencję, która ułatwia nakładanie kremu oraz świetnie nadaje się pod makijaż na dzień. Z kolei bogata formuła kremu na noc działa jak kompres intensywnie hydro-nawilżający komórki. Dzięki obecności w kremie takich substancji jak kwas hialuronowy i kolagen, komórki skóry otrzymują utraconą elastyczność i poziom nawilżenia.

Powiązane artykuły: