Bezinwazyjny lifting powiek za pomocą PLEXR

Skóra okolic oka to jedno z miejsc najbardziej narażonych na powstawanie pierwszych zmarszczek mimicznych, szczególnie u osób o wesołym usposobieniu, które dużo się uśmiechają. Wiele kobiet boryka się także z problemem opadających powiek, które uniemożliwiają wykonanie niektórych rodzajów makijażu, powodują, że oko wydaje się być mniejsze, sprawia, że nasza twarz przedstawia zatroskany lub smutny wyraz. W ekstremalnych sytuacjach opadające powieki mogą ograniczać pole widzenia.

Czy jednak oznacza to, że należy zrezygnować z codziennych radości na rzecz zapobiegania powstawaniu zmarszczek mimicznych?

Czytaj również: Skuteczne zabiegi medycyny estetycznej na powieki

Bezinwazyjna korekta powiek PLEXR

Laserowy bezoperacyjny lifting powiek pozwala bezinwazyjnie pozbyć się problemu opadających powiek raz na zawsze. Zabieg bez użycia skalpela “otwiera oko”, sprawia że spojrzenie odzyskuje młodość i radość.

PLEXR skutecznie zastępuje tradycyjny chirurgiczny zabieg korekty powiek. PLEXR to generator plazmy, który powoduje skuteczne obkurczenie skóry w miejscu zabiegu. Zabieg korekty powiek za pomocą PLEXR można wykonać zarówno na dolną jak i górną powiekę. PLEXR stosuje się także jako metoda usuwania zmarszczek mimicznych wokół ust i oczu, gdzie skóra jest szczególnie delikatna i podatna na powstawanie bruzd.

Czytaj także: Co to jest dolina łez i co ją powoduje?

Wraz z wiekiem ilość kolagenu i elastyny w skórze ulega stopniowemu zmniejszeniu. Organizm nie jest w stanie sam wyprodukować takiej ilości tych białek by wypełnić ubytki. PLEXR skutecznie stymuluje komórki to produkcji elastyny i nowych włókien kolagenowych, dlatego też długoterminowe efekty zabiegu PLEXR to kompleksowa regeneracja skóry, radykalne odmłodzenie jej wyglądu oraz poprawa napięcia i jędrności.

Spojrzenie mówi o nas wiele – dlatego też dzięki korekcie opadających powiek i redukcji zmarszczek wokół oczu, wyglądamy natychmiast na mniej niż nasz faktyczny wiek. Dzięki korekcie powiek przywraca się ich pierwotny kształt. Uzyskuje się niemal natychmiastowy efekt obkurczenia skóry na powiekach, z minimalnym czasem gojenia.

Bezinwazyjny lifting powiek za pomocą PLEXR – przebieg zabiegu

Laserowy bezoperacyjny lifting powiek – wskazania:

  • opadające powieki
  • korekcja opadających powiek
  • zmarszczki mimiczne w okolicach oczu, kurze łapki
  • sucha, cienka i wiotka skóra
  • powieki, na których skóra utraciła swoją objętość i jędrność
  • obwisła skóra powiek
  • dolina łez
  • korekta opadających powiek

Dowiedz się więcej na temat zabiegów bezoperacyjnego liftingu opadających powiek:

  1. Bezoperacyjna plastyka powiek – Nowa Estetyka Gabinet Medycyny Estetycznej, ul. Biskupia 4/2, 50-148 Wrocław
  2. Przywróć spojrzeniu młodzieńczy blask – kobieta.interia.pl
Powiązane artykuły: